info@firatiskele.com.tr
0539 203 04 67

Projelendirme

İskele projesi hesabı yapmak ilk önce şantiyede başlar iskelenin kurulacağı yapıya fırat iskele bünyesinde çalışan MYK belgelerine sahip iskele kurulum ve söküm elamanlarımız tarafından güvenlikli iskele, flanşlı iskele, mobil iskele, asma iskele, platform iskele çeşitlerine göre nasıl ve hangi ölçülerde kurulacağına bakarlar. Çalışanlarımız şantiye de kurulum şekline göre ölçüleri yaparak iskele miktarını çıkarırlar.
İskele hesabı yaparken her cephe ayrı ayrı ölçülerek metraj oluşturulur. Daha sonra şantiyenin projesi bilgisayar ortamında ölçülerek kurulum ekibimiz tarafından çıkarılan proje ile karşılaştırılır ve kurulacak iskele metrajı hesaplanır.
Cephede çalışacak işçiler için kurulan güvenlikli iskele, flanşlı iskele çalışanlar için hem can güvenliği açısından hem de işin güvenli ve hızlı bir şekilde ilerlemesi açısından tercih edilen iskele çeşitleridir. Fırat iskele olarak projeleriniz de önce can güvenliğini göz önüne alarak iskele kurulum ve söküm işini büyük bir titizlik ve dikkatle yapmaktayız.