info@firatiskele.com.tr
0539 203 04 67

İskele Kiralama Hizmetleri

Güvenlikli Cephe İskelesi Sistemi, Flanşlı Kamalı İskele Sistemi, Mobil İskele Sistemi, Platform v.b. tüm iskele sistemlerine ait ihtiyaçları kiralık olarak tedarik etmekteyiz. Kiralık olarak verilen tüm malzemeler temizlenmiş ve bakım onarımları yapılarak kiralama hizmetine verilmektedir. Kiralık olarak verilen iskeleler, iade alındığında, aylık olarak periyodik bakımları yapılmakta, sevk öncesinde son kontrol tutanakları düzenlenmektedir.

İşveren firmalarınıza karşı olan sorumluluklarınızı yerine getirmek için azami özeni gösteren firmamız, zamanında teslimat, kiralama konusu ile ilgili projelendirme ve teknik destek konularında da en iyisini yapmakta da kalitesini siz değerleri müşterilerimiz ile paylaşmaktadır.

 

İskele sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınızda projenizi ya da belirli olan ihtiyaç taleplerinizi info@firatiskele.com.tr adresine iletmeniz halinde çalışmaları yapıldıktan sonra yazılı teklifimiz size en kısa zamanda ulaştırılarak stok bilgisi de verilecektir.

Kiralama hizmetlerinde bulunduğumuz iskele sistemleri;

Güvenlikli İskele Sistemi
Flanşlı İskele Sistemi
Mobil İskele Sistemi
İskele Aksesuarlar

İSKELE SATIŞ HİZMETLERİ

FIRAT İSKELE sistemlerinin kendi bünyesinde üretmiş olduğu iskele çeşitleri ve iskele elemanlarının satışını sıfır ve ikinci el olarak her türlü yapmaktadır. Satış sonrası iskele hakkında her türlü desteği ve bilgiyi müşterilerine vermektedir.