info@firatiskele.com.tr
0539 203 04 67

FIRAT İSKELE SİSTEMLERİ 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren kaliteden taviz vermeden önce insan sağlığını dikkate alarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ürün kalitemizin son derece dengeli ve sağlıklı yapı içerisinde hızla büyüyen, güvenilir hizmeti ile ön plana çıkan şirketimiz; almış olduğu TSE belgesi, Gebze Teknik İleri teknoloji Enstitüsünden onaylı Güvenlikli İskele Sistemi Uygunluk Raporu ve ISO 9001 : 2008 sertifikasıyla kalite politikasını yükselterek müşterilerimize en uygun güvenirlilik ile en uygun performans maliyet oranları sağlamaktadır. Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar iskele sektöründe devamlı olarak büyümesi müşterilerimize güvenirlilik, kalite, tecrübe unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

 

Firmamızın devamlı olarak ürün ve hizmet kalitesini daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla üretim, hizmet ve kalite unsurlarını beraber geliştirmektedir. Müşteri istek ve beklentilerini zamanında uygun olarak yerine getirmeyi ilke edinen şirketimiz imalatta kullandığımız sac, boru, profil ve tüm demirlerin uluslararası standartlara uygun birince sınıf malzeme olmasından taviz vermeyen şirketimiz verimliliği ve kaliteyi arttırmak için sürekli iyileştirme ve ilk defada doğru üretim ilkesiyle hatanın oluşmadan yakalanmasını optimum düzeyde sağlayarak müşterilerimize hatalı bir ürün ulaştırma ihtimalini en az seviyeye indirmiştir.

 

Türkiye’nin en önde gelen inşaat firmalarının inşaat projelerinde çözüm ortaklığı olarak yer aldık ve birçok değerli firmayı referanslarımız arasında dahil ettik ve etmeye de devam ediyoruz

FIRAT İSKELE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ